Premium Updates (8.x-1.5) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: List
da: Vis

en: Download
da: Hent

en: Release notes
da: Udgivelsesnoter

en: Manual update check
da: Manuel søgning efter opdateringer

en: Check manually
da: Manuel kontrol

en: Up to date
da: Seneste version installeret

en: Update available
da: Opdatering tilgængelig

en: by
da: af

en: Last checked: @time ago
da: Sidst kontrolleret for @time siden

en: Last checked: never
da: Sidst kontrolleret: aldrig

en: Checked available update data for one project. | Checked available update data for @count projects.
da[0]: Kontrollerede opdateringsstatus for ét projekt.
da[1]: Kontrollerede opdateringsstatus for @count projekter.
