Premium Updates (8.x-1.5) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: List
fi: Lista

en: Download
fi: Lataa

en: Release notes
fi: Julkaisutiedote

en: Manual update check
fi: Päivitysten tarkistaminen käsin

en: Check manually
fi: Tarkista käsin

en: Up to date
fi: Ajantasainen

en: Update available
fi: Päivitys saatavilla

en: by
fi: Kirjoittanut

en: Last checked: @time ago
fi: Tarkistettu viimeksi @time sitten

en: Last checked: never
fi: Ei tarkistettu koskaan

en: Checked available update data for one project. | Checked available update data for @count projects.
fi[0]: Tarkistettiin yhden moduulin päivitystiedot.
fi[1]: Tarkistettiin @count moduulin päivitystiedot.
