Premium Updates (8.x-1.5) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: List
he: רשימה

en: Download
he: הורדה

en: Release notes
he: הערות גרסה

en: Manual update check
he: בדיקת עדכון ידנית

en: Check manually
he: בידקו ידנית

en: Up to date
he: מעודכן

en: Update available
he: קיים עדכון

en: by
he: ע"י

en: Last checked: @time ago
he: נבדק לאחרונה: לפני @time

en: Last checked: never
he: נבדק לאחרונה: מעולם לא

en: Checked available update data for one project. | Checked available update data for @count projects.
he[0]: נבדקו עדכונים עבור פרוייקט אחד
he[1]: נבדקו עדכונים עבור @count פרוייקטים.
