Premium Updates (8.x-1.5) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: List
lv: Saraksts

en: Download
lv: Lejuplādēt

en: Release notes
lv: Laidiena piezīmes

en: Manual update check
lv: Pārbaudīt atjauninājums manuāli

en: Check manually
lv: Pārbaudīt manuāli

en: Up to date
lv: Jaunākais iespējamais

en: Update available
lv: Pieejams atjauninājums

en: by
lv: Iesniedza

en: Last checked: @time ago
lv: Pēdējā pārbaude: pirms @time

en: Last checked: never
lv: Pēdējā pārbaude: nekad
