Premium Updates (8.x-1.5) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: List
pt: Lista

en: Release notes
pt: Notas da versão

en: Manual update check
pt: Verificar atualizações manualmente

en: Check manually
pt: Verificar manualmente

en: Up to date
pt: Atualizado

en: Update available
pt: Atualização disponível

en: by
pt: escrito por

en: Last checked: @time ago
pt: Última verificação: @time atrás

en: Last checked: never
pt: Última verificação: nunca

en: Checked available update data for one project. | Checked available update data for @count projects.
pt[0]: Verificados dados de atualização para um projeto.
pt[1]: Verificados dados de atualização para @count projetos.
