Premium Updates (8.x-1.5) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: List
ru: Список

en: Download
ru: Скачать

en: Release notes
ru: Примечания к версии

en: Manual update check
ru: Проверка обновлений вручную

en: Check manually
ru: Проверить вручную

en: Up to date
ru: Актуально

en: Update available
ru: Доступно обновление

en: by
ru: автор

en: Last checked: @time ago
ru: Последняя проверка: @time назад

en: Last checked: never
ru: Последняя проверка: никогда

en: Checked available update data for one project. | Checked available update data for @count projects.
ru[0]: Проверено обновление данных для одного проекта.
ru[1]: Проверено обновление данных для @count проектов.
ru[2]: Проверено обновление данных для @count[2] проектов.
