Premium Updates (8.x-1.6) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: List
ast: Llista

en: Download
ast: Baxar

en: Release notes
ast: Notes de la versión

en: Check manually
ast: Comprobar manualmente

en: Up to date
ast: Anováu

en: Update available
ast: Hai una versión nueva
