Premium Updates (8.x-1.6) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: List
cs: Seznam

en: Download
cs: Stáhnout

en: Release notes
cs: Poznámky k vydání

en: Manual update check
cs: Ruční kontrola aktualizací

en: Check manually
cs: Zjistit ručně

en: Up to date
cs: Aktuální

en: Update available
cs: Dostupná aktualizace

en: by
cs: od

en: Last checked: @time ago
cs: Poslední kontrola: @time zpět

en: Last checked: never
cs: Poslední kontrola: nikdy

en: Checked available update data for one project. | Checked available update data for @count projects.
cs[0]: Zkontrolovány dostupné aktualizace pro jeden projekt.
cs[1]: Zkontrolovány dostupné aktualizace pro následující počet projektů: @count.
