Premium Updates (8.x-1.6) - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: List
eo: Listo

en: Download
eo: Elŝutu

en: Release notes
eo: Eldonaj notoj

en: Manual update check
eo: Permana ĝisdatiga kontrolo

en: Check manually
eo: Kontrolu mane

en: Up to date
eo: Ĝisdata

en: Update available
eo: Ĝisdatigo disponebla

en: by
eo: de

en: Last checked: @time ago
eo: Laste kontrolita: @time antaŭe

en: Last checked: never
eo: Laste kontrolita: neniam
