Premium Updates (8.x-1.6) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: List
hr: Popis

en: Download
hr: Preuzimanje

en: Release notes
hr: Napomene za inačicu

en: Manual update check
hr: Ručna provjera nadogradnji

en: Check manually
hr: Provjeri ručno

en: Up to date
hr: Svježe

en: Update available
hr: Dostupne su nadogradnje

en: by
hr: od

en: Last checked: @time ago
hr: Zadnja provjera: prije @time

en: Last checked: never
hr: Zadnja provjera: nikad

en: Checked available update data for one project. | Checked available update data for @count projects.
hr[0]: Provjerene dostupne nadogradnje za jedan projekat.
hr[1]: Provjerene dostupne nadogradnje za @count projekta.
hr[2]: Provjerene dostupne nadogradnje za @count projekata.
