Premium Updates (8.x-1.6) - en to no translation catalogue (11 entries)

en: List
no: Liste

en: Download
no: Last ned

en: Release notes
no: Notater

en: Manual update check
no: Manuelt sjekk for oppdateringer

en: Check manually
no: Sjekk manuelt

en: Up to date
no: Oppdatert

en: Update available
no: Oppdatering er tilgjengelig

en: by
no: av

en: Last checked: @time ago
no: Sist sjekket for @time siden

en: Last checked: never
no: Sist sjekket: aldri

en: Checked available update data for one project. | Checked available update data for @count projects.
no[0]: Sjekket tilgjengelige oppdateringer for ett prosjekt.
no[1]: Sjekket tilgjengelige oppdateringer for @count prosjekter.
