Premium Updates (8.x-1.6) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: List
pl: Lista

en: Download
pl: Pobierz

en: Release notes
pl: Informacje o wydaniu

en: Manual update check
pl: Ręczne pobranie informacji o nowych wersjach

en: Check manually
pl: Sprawdź teraz

en: Up to date
pl: Aktualne

en: Update available
pl: Dostępna jest zaktualizowana wersja

en: by
pl: dodany przez

en: Last checked: @time ago
pl: Informacje pobrano: @time temu

en: Last checked: never
pl: Nigdy dotąd nie pobierano informacji

en: Checked available update data for one project. | Checked available update data for @count projects.
pl[0]: Sprawdzono dostępne dane dla jednego projektu.
pl[1]: Sprawdzono dostępne dane o aktualizacjach o @count[1] projektach.
pl[2]: Sprawdzono dostępne dane o aktualizacjach dla @count[2] projektów.
