Premium Updates (8.x-1.7) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: List
az: Siyahı

en: Download
az: Yüklə

en: Release notes
az: Reliz haqqında məlumat

en: Manual update check
az: Seçimli yeniləmə yoxlaması

en: Check manually
az: Özün seç

en: Up to date
az: Bu günə qədər

en: Update available
az: Yeniləmə mövcuddur

en: Last checked: @time ago
az: Son yoxlanış: @time əvvəl

en: Last checked: never
az: Son yoxlanış: heç vaxt
