Premium Updates (8.x-1.7) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: List
ro: Listă

en: Download
ro: Descarcă

en: Release notes
ro: Note de lansare

en: Manual update check
ro: Verificare manuală actualizări

en: Check manually
ro: Verifică manual

en: Up to date
ro: Actualizat

en: Update available
ro: Actualizare disponibilă

en: by
ro: adăugat de

en: Last checked: @time ago
ro: Ultima verificare: în urmă cu @time

en: Last checked: never
ro: Ultima verificare: niciodată

en: Checked available update data for one project. | Checked available update data for @count projects.
ro[0]: S-au verificat actualizările pentru un proiect.
ro[1]: S-au verificat actualizările pentru @count proiecte.
