Premium Updates (8.x-1.7) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: List
ka: სია

en: Download
ka: გადმოტვირთვა

en: Manual update check
ka: განახლებების ხელით შემოწმება

en: Check manually
ka: ხელით შემოწმება

en: Up to date
ka: განახლებულია

en: Update available
ka: განახლება შესაძლებელია

en: by
ka: ავტორი
