Premium Updates (8.x-1.7) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: List
sk: Zoznam

en: Download
sk: Prevziať

en: Release notes
sk: Poznámky k vydaniu

en: Manual update check
sk: Ručná kontrola aktualizácie

en: Check manually
sk: Skontrolovať ručne

en: Up to date
sk: Aktuálne

en: Update available
sk: Dostupná aktualizácia

en: by
sk: napísal

en: Last checked: @time ago
sk: Naposledy skontrolované pred: @time

en: Last checked: never
sk: Naposledy kontrolované: nikdy

en: Checked available update data for one project. | Checked available update data for @count projects.
sk[0]: Zisťovanie dostupných aktualizačných údajov pre jeden projekt sa skončilo.
sk[1]: Zisťovanie dostupných aktualizačných údajov pre @count projekty sa skončilo.
sk[2]: Zisťovanie dostupných aktualizačných údajov pre @count projektov sa skončilo.
