Last Updated (1.0.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Last Updated
ca: Última actualització

en: Date format
ca: Format de la data

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Time zone
ca: Fus horari

en: Timezone
ca: Zona horària

en: About
ca: Detalls

en: Custom date format
ca: Format de data personalitzat

en: @name format: @date
ca: Format @name: @date

en: Page display options
ca: Opcions de visualització de la pàgina

en: - Default site/user time zone -
ca: - Fus horari predeterminat del lloc/usuari -
