Last Updated (1.0.0-alpha1) - en to et translation catalogue (12 entries)

en: Last updated on
et: Viimati uuendatud

en: Last Updated
et: Viimati uuendatud

en: Node
et: Postitus

en: Date format
et: Kuupäeva vorming

en: Custom
et: Kohandatud

en: Time zone
et: Ajavöönd

en: Timezone
et: Ajavöönd

en: About
et: Programmist

en: Custom date format
et: Kohandatud kuupäevavorming

en: @name format: @date
et: @name formaat: @date

en: Page display options
et: Lehekülje nähtavuse valikud

en: - Default site/user time zone -
et: - Kasutaja/saidi vaikimisi ajavöönd -
