Last Updated (1.0.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (11 entries)

en: Last updated on
hi: अंतिम नवीनीकृत

en: Last Updated
hi: आखरी अपडेट

en: Node
hi: नोड

en: Date format
hi: तारीख प्रारूप

en: Custom
hi: मनपसंद

en: Time zone
hi: समय क्षेत्र

en: Timezone
hi: समय क्षेत्र

en: About
hi: के बारे में

en: Custom date format
hi: अपने अनुसार तिथि प्रारूप

en: @name format: @date
hi: @name प्रारूप: @date

en: - Default site/user time zone -
hi: - डिफ़ॉल्ट साइट / उपयोगकर्ता समय क्षेत्र -
