Last Updated (1.0.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: Last updated on
ja: 最終更新

en: Last Updated
ja: 最終更新

en: Node
ja: ノード

en: Date format
ja: 日付の書式

en: Custom
ja: カスタム

en: Time zone
ja: タイムゾーン

en: Timezone
ja: タイムゾーン

en: About
ja: アバウト

en: Custom date format
ja: 独自の日付表示形式

en: @name format: @date
ja: @name フォーマット: @date

en: Page display options
ja: ページディスプレイのオプション

en: - Default site/user time zone -
ja: - デフォルトサイト・ユーザータイムゾーン -
