Last Updated (1.0.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Node
fa: محتوا

en: Date format
fa: قالب‌بندی تاریخ

en: Custom
fa: سفارشی

en: Time zone
fa: ناحیه زمانی

en: Timezone
fa: منطقه زمانی

en: About
fa: درباره

en: Custom date format
fa: قالب سفارشی تاریخ
