Last Updated (1.1.0) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Node
cy: Nod

en: Date format
cy: Fformat dyddiad

en: Custom
cy: Addasu

en: Time zone
cy: Cylchfa amser

en: Timezone
cy: Cylchfa Amser

en: Custom date format
cy: Addasu fformat dyddiad
