Last Updated (1.1.0) - en to fr translation catalogue (13 entries)

en: Last updated on
fr: Dernière mise à jour le

en: Last Updated
fr: Dernière mise à jour

en: Node
fr: Nœud

en: Date format
fr: Format de date

en: Custom
fr: Personnalisé

en: Time zone
fr: Fuseau horaire

en: Timezone
fr: Fuseau horaire

en: About
fr: À propos

en: Custom date format
fr: Format de date personnalisé

en: @name format: @date
fr: Format @name : @date

en: Page display options
fr: Options d'affichage de page

en: - Default site/user time zone -
fr: - Fuseau horaire par défaut du site/de l'utilisateur -

en: See <a href="https://www.php.net/manual/datetime.format.php#refsect1-datetime.format-parameters" target="_blank">the documentation for PHP date formats</a>.
fr: Voir <a href="https://www.php.net/manual/datetime.format.php#refsect1-datetime.format-parameters" target="_blank">la documentation des format de date PHP</a>.
