Last Updated (1.1.0) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Last Updated
hr: Posljednji put osvježeno

en: Date format
hr: Oblik datuma

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Time zone
hr: Vremenska zona

en: Timezone
hr: Vremenska zona

en: About
hr: Opis
