Last Updated (1.1.0) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Last updated on
id: terakhir diperbarui pada

en: Date format
id: Format tanggal

en: Custom
id: Tersuai

en: Time zone
id: Zona waktu

en: Timezone
id: Zona waktu

en: About
id: Tentang

en: Custom date format
id: Format tanggal kustom

en: @name format: @date
id: Format @name: @date

en: Page display options
id: Opsi tampilan halaman

en: - Default site/user time zone -
id: - Zona waktu utama situs/pengguna -
