Last Updated (1.1.0) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Last updated on
is: Síðast uppfært þann

en: Last Updated
is: Síðast uppfært

en: Node
is: Nóða

en: Date format
is: Dagsetningarsnið

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Time zone
is: Tímabelti

en: Timezone
is: Tímabelti

en: About
is: Um
