Last Updated (1.1.0) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Node
ku: گرێ

en: Date format
ku: فۆرماتی بەروار

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Time zone
ku: کات-ناوچە

en: About
ku: دەربارە
