Last Updated (1.1.0) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Last Updated
sk: Naposledy aktualizované

en: Node
sk: Uzol

en: Date format
sk: Formát dátumu

en: Custom
sk: Vlastná

en: Time zone
sk: Časové pásmo

en: Timezone
sk: Časové pásmo

en: About
sk: Informácie o

en: Custom date format
sk: Vlastný formát dátumu
