Last Updated (1.2.0) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Last Updated
bs: Zadnja promjena

en: Node
bs: Nod

en: Date format
bs: Format datuma

en: Custom
bs: Prilagođen

en: Time zone
bs: Vremenska zona

en: Custom date format
bs: Prilagođeni format datuma
