Last Updated (1.2.0) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Date format
jv: Format tanggal

en: Custom
jv: Kostum

en: Time zone
jv: Zona wektu

en: Timezone
jv: Zona wektu

en: About
jv: Ngenani
