Last Updated (1.2.0) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Node
km: ថ្នាំង

en: Date format
km: ទ្រង់​ទ្រាយ​​កាល​បរិច្ឆេទ

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Time zone
km: តំបន់​ពេលវេលា

en: Timezone
km: តំបន់​ពេលវេលា

en: About
km: អំពី
