Last Updated (1.2.0) - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: Last updated on
pl: Ostatnia zmiana

en: Last Updated
pl: Ostatnia aktualizacja

en: Node
pl: Węzeł

en: Date format
pl: Format daty

en: Custom
pl: Własne

en: Time zone
pl: Strefa czasowa

en: Timezone
pl: Strefa czasowa

en: About
pl: O stronie

en: Custom date format
pl: Własny format daty

en: @name format: @date
pl: Format @name: @date

en: Page display options
pl: Opcje wyświetlania strony

en: - Default site/user time zone -
pl: - Domyślna strefa czasowa witryny/użytkownika -

en: See <a href="https://www.php.net/manual/datetime.format.php#refsect1-datetime.format-parameters" target="_blank">the documentation for PHP date formats</a>.
pl: Zobacz <a href="https://www.php.net/manual/datetime.format.php#refsect1-datetime.format-parameters" target="_blank">dokumentację PHP dla formatów daty</a>.
