Last Updated (1.2.0) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Last updated on
te: చివరి నవీకరణ

en: Last Updated
te: చివరి తాజాకరణ

en: Date format
te: తేదీ ఆకృతి

en: Time zone
te: కాలమండలం

en: Timezone
te: కాల మండలం

en: About
te: గురించి

en: Custom date format
te: అనుకూల తేదీ ఆకృతి
