Last Updated (1.0.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: Last Updated
tr: Son Güncellenme

en: Node
tr: Düğüm

en: Date format
tr: Tarih biçimi

en: Custom
tr: Özel

en: Time zone
tr: Saat dilimi

en: Timezone
tr: Saat dilimi

en: About
tr: Hakkında

en: Custom date format
tr: Özelleştirilmiş tarih biçimi

en: @name format: @date
tr: @name biçimi: @date

en: Page display options
tr: Sayfa görüntüleme seçenekleri

en: - Default site/user time zone -
tr: - Varsayılan site / kullanıcı saat dilimi -
