Last Updated (2.0.0) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Node
be: Вузел

en: Date format
be: Фармат даты

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Time zone
be: Часовая зона

en: Timezone
be: Гадзінны пояс

en: About
be: Аб

en: Custom date format
be: Уласны фармат даты

en: - Default site/user time zone -
be: - Прадвызначаны часавы паяс для сайту/карыстальнікаў -
