Last Updated (2.0.0) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Last updated on
ar: أخر تحديث في

en: Last Updated
ar: اخر تحديث

en: Node
ar: العقدة

en: Date format
ar: تنسيق التاريخ

en: Custom
ar: مخصص

en: Time zone
ar: النطاق الزمني

en: Timezone
ar: المنطقة الزمنية

en: About
ar: حول

en: @name format: @date
ar: @name نمط: @date

en: - Default site/user time zone -
ar: المنطقة الزمنية لموقع أو مستخدم افتراضي
