Last Updated (2.0.0) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Last Updated
el: Τελευταία ενημέρωση

en: Node
el: Κόμβος

en: Date format
el: Μορφή ημερομηνίας

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Time zone
el: Ζώνη ώρας

en: Timezone
el: Ζώνη ώρας

en: About
el: Περί

en: Custom date format
el: Προσαρμοσμένη μορφή ημερομηνίας

en: @name format: @date
el: Μορφοποίηση @name: @date

en: - Default site/user time zone -
el: Προεπιλεγμένη ζώνη ώρας του χρήστη/ιστότοπου
