Last Updated (2.0.0) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Last Updated
lv: Pēdējie atjauninājumi

en: Node
lv: Mezgls

en: Date format
lv: Datuma formāts

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Time zone
lv: Laika josla

en: Timezone
lv: Laikajosla

en: About
lv: Par

en: Custom date format
lv: Pielāgots laika formāts

en: See <a href="https://www.php.net/manual/datetime.format.php#refsect1-datetime.format-parameters" target="_blank">the documentation for PHP date formats</a>.
lv: Skatiet <a href="https://www.php.net/manual/datetime.format.php#refsect1-datetime.format-parameters" target="_blank">PHP datumu formātu dokumentāciju</a>.
