Last Updated (2.0.0) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Last Updated
ro: Ultima actualizare

en: Node
ro: Nod

en: Date format
ro: Format dată

en: Custom
ro: Personalizat

en: Time zone
ro: Fusul orar

en: Timezone
ro: Fus orar

en: About
ro: Despre

en: Custom date format
ro: Format de dată personalizat

en: Page display options
ro: Opțiuni de afișare pagină

en: - Default site/user time zone -
ro: - Fus orar site/utilizator implicit -
