Last Updated (2.0.0) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Date format
th: รูปแบบวันที่

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Time zone
th: เขตเวลา

en: Timezone
th: เขตเวลา

en: About
th: เกี่ยวกับ
