Upgrade Status (4.0.0) - en to jv translation catalogue (14 entries)

en: Type
jv: Tipe

en: Remove
jv: Buwang

en: Administration
jv: Pengelolaan

en: Update
jv: Dianyari

en: read more
jv: wacanen candhaké

en: Error
jv: Salah

en: Check manually
jv: Ngecèk kanthi manual

en: Up to date
jv: Paling anyar

en: File name
jv: Jeneng berkas

en: Line
jv: Baris

en: Ignore
jv: Abai

en: Installed
jv: Dipasang

en: About
jv: Ngenani

en: Error message
jv: Pesen kesalahan
