Upgrade Status (4.0.0) - en to kn translation catalogue (16 entries)

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Remove
kn: ತೆಗೆದುಹಾಕು

en: Administration
kn: ನಿರ್ವಹಣೆ

en: Project
kn: ಪರಿಯೋಜನೆ

en: Update
kn: ಅಪ್ಡೇಟ್ ಮಾಡು

en: read more
kn: ಮುಂದೆ ಓದಿ

en: Error
kn: ದೋಷ

en: Up to date
kn: ಅಪ್ಡೇಟ್

en: Line
kn: ಸಾಲು

en: Ignore
kn: ಉಪೇಕ್ಷಿಸು

en: Installed
kn: ಅನುಸ್ಥಾಪಿಸಲಾದ

en: Unavailable
kn: ಲಭ್ಯವಿಲ್ಲ

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Scan
kn: ಶೋಧನೆ

en: Error message
kn: ದೋಷ ಸಂದೇಶ
