Upgrade Status (4.0.0) - en to sk translation catalogue (19 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Type
sk: Typ

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Administration
sk: Administrácia

en: Project
sk: Projekt

en: Update
sk: Aktualizovať

en: read more
sk: čítať ďalej

en: Error
sk: Chyba

en: Check manually
sk: Skontrolovať ručne

en: Up to date
sk: Aktuálne

en: File name
sk: Názov súboru

en: Line
sk: Riadok

en: Ignore
sk: Ignorovať

en: Installed
sk: Inštalované

en: Unavailable
sk: Nedostupné

en: About
sk: Informácie o

en: Scan
sk: Skenovať

en: Error message
sk: Chybová správa

en: Not applicable
sk: Neurčené
