Upgrade Status (4.1.0) - en to ast translation catalogue (13 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Type
ast: Triba

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Administration
ast: Alministración

en: Update
ast: Anovar

en: read more
ast: lleer más

en: Error
ast: Fallu

en: Check manually
ast: Comprobar manualmente

en: Up to date
ast: Anováu

en: File name
ast: Nome del ficheru

en: N/A
ast: N/D

en: Line
ast: Llinia

en: Installed
ast: Instaláu
