Upgrade Status (4.1.0) - en to cs translation catalogue (19 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Type
cs: Typ

en: Remove
cs: Odstranit

en: Administration
cs: Administrace

en: Project
cs: Projekt

en: Update
cs: Aktualizovat

en: read more
cs: číst dál

en: Error
cs: Chyba

en: Check manually
cs: Zjistit ručně

en: Up to date
cs: Aktuální

en: File name
cs: Název souboru

en: Line
cs: Řádek

en: Ignore
cs: Ignorovat

en: Installed
cs: Nainstalováno

en: Unavailable
cs: Nedostupné

en: About
cs: Popis

en: Error message
cs: Chybová zpráva

en: Not applicable
cs: Nelze použít

en: Export as HTML
cs: Export do HTML
