Upgrade Status (4.3.0) - en to lv translation catalogue (19 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Type
lv: Veids

en: Remove
lv: Izņemt

en: Administration
lv: Administrēšana

en: Project
lv: Projekts

en: Update
lv: Atjaunināt

en: read more
lv: lasīt vairāk

en: Error
lv: Kļūda

en: Check manually
lv: Pārbaudīt manuāli

en: Up to date
lv: Jaunākais iespējamais

en: File name
lv: Faila nosaukums

en: N/A
lv: N/P

en: Line
lv: Līnija

en: Ignore
lv: Ignorēt

en: Installed
lv: Instalēts

en: Unavailable
lv: Nav pieejams

en: About
lv: Par

en: Error message
lv: Kļūdas paziņojums

en: Not applicable
lv: Nav piemērojams
