Upgrade Status (4.3.5) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Type
kk: Тип

en: Remove
kk: Өшіру

en: Administration
kk: Әкімшілік

en: Update
kk: Жанарту

en: read more
kk: Толық оқу

en: Error
kk: Қате

en: Check manually
kk: Қолмен тексеру

en: Up to date
kk: Жаңартылған
