Upgrade Status (4.3.8) - en to az translation catalogue (16 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Type
az: Növ

en: Remove
az: Çıxart

en: Administration
az: İdarəetmə

en: Update
az: Yeniləmə

en: Error
az: Səhv

en: Check manually
az: Özün seç

en: Up to date
az: Bu günə qədər

en: File name
az: Fayl adı

en: N/A
az: Yox

en: Ignore
az: İqnor et

en: Installed
az: Quraşdırılıb

en: About
az: Haqqında

en: Error message
az: Xəta mesajı

en: Not applicable
az: Tətbiq edilmir

en: Compatible
az: Uyğun
