Upgrade Status (4.3.8) - en to fi translation catalogue (19 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Type
fi: Tyyppi

en: Remove
fi: Poista

en: Administration
fi: Ylläpito

en: Project
fi: Projekti

en: Update
fi: Päivitys

en: read more
fi: lue lisää

en: Error
fi: Virhe

en: Check manually
fi: Tarkista käsin

en: Up to date
fi: Ajantasainen

en: File name
fi: Tiedostonimi

en: N/A
fi: Ei saatavilla

en: Line
fi: Rivi

en: Ignore
fi: Ohita

en: Installed
fi: Asennettu

en: Unavailable
fi: Ei saatavilla

en: About
fi: Tietoja

en: Error message
fi: Virheviesti

en: Not applicable
fi: Ei käytössä
