Upgrade Status (4.3.8) - en to hy translation catalogue (14 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Type
hy: Տեսակ

en: Remove
hy: Հեռացնել

en: Administration
hy: Ադմինիստրացիա

en: Update
hy: Թարմացնել

en: read more
hy: կարդալ ավելին

en: Error
hy: Սխալ

en: Check manually
hy: Ստուգել ձեռքով

en: Up to date
hy: Արդիական

en: File name
hy: Ֆայլի անունը

en: N/A
hy: Տվյալ չկա

en: Ignore
hy: Անտեսել

en: Installed
hy: Տեղադրված

en: Error message
hy: Սխալի հաղորդագրություն
